Aktualności       
Bank Spółdzielczy w Głownie
25

Witamy na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Głownie.
BS Głowno to Bank o ponad 100-letniej tradycji, oparty wyłącznie o polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe. Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i instytucje, rolników, oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę.

 <  1  [2]  3  >    >> Program Rodzina 500+ w Banku Spółdzielczym w Głownie

Klientom Banku Spółdzielczego w Głownie, udostępniono możliwość składania wniosków w ramach Programu Rodzina 500+ za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej.

Klienci korzystający z bankowości elektronicznej mają możliwość samodzielnie wypełnić formularz wniosku o świadczenie oraz wysłać wypełniony wniosek, bez konieczności wychodzenia z domu. Po wpłynięciu wniosku do Ministerstwa, będzie on przekazywany do lokalnych urzędów, które odpowiadać będą za merytoryczne rozpatrzenie wniosku.BS-GLOWNO.EU - dodatkowa strona Banku

Szanowni Państwo, chcąc zapewnić naszym Klientom nieprzerwaną dostępność serwisu bankowości internetowej, oraz zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Bank Spółdzielczy w Głownie uruchomił stronę pod adresem www.bs-glowno.eu.
Strona pełni rolę zastępczą i poza główną stroną Banku ma na celu zapewnić Państwu niezakłóconą dostępność naszych usług w internecie.
W sytuacji, gdy dostęp do głównego serwisu bankowego okaże się utrudniony w wyniku niezależnych od nas działań losowych, prosimy o skorzystanie z powyższego adresu.      


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bankowość mobilna - wszędzie tam gdzie Ty

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że możecie Państwo korzystać z bankowości mobilnej.
Udostępniliśmy nowy dodatkowy sposób korzystania z bankowości internetowej za pomocą urządzeń mobilnych – smartfonów (telefony, tablety).Z usługi mogą korzystać klienci - osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą lub rolniczą oraz posiadacze ROR-ów, gdzie autoryzacja dokonywana jest za pomocą kodów przesyłanych SMS i przy użyciu klucza.

                                 KLIKNIJ TU aby sprawdzić jak wygląda bankowość mobilna

Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1